MALINOWE OSIEDLE: RUSZYŁA SPRZEDAŻ LOKALI!

 

Z prawdziwą przyjemnością powiadamiamy, że można już dokonywać zakupu lokali Malinowego Osiedla!

 

POSTAW NA JAKOŚĆ

 

Malinowe Osiedle to jedna z najlepszych inwestycji w zabudowie wielorodzinnej na rynku pierwotnym w Opolu. Inwestor ma do zaoferowania usytuowane na czterech kondygnacjach nowoczesne lokale mieszkalne w przedziale metrażowym 38-100 m², z rozświetlającymi je dużymi tarasami jako elementem charakterystycznym całego osiedla. 

Właśnie teraz, gdy sprzedaż dopiero rusza, istnieje możliwość najbardziej optymalnego wyboru idealnych dla Ciebie czterech kątów. Nie czekaj - wybierz Malinowe Osiedle, a wraz z nim pewną przyszłość dla Ciebie i Twojej rodziny!

 

PO PIERWSZE: Optymalna cena

            W trudnych ekonomicznie czasach Malinowe Osiedle to finansowy strzał w dziesiątkę. Inwestor proponuje cenę najatrakcyjniejszą na rynku deweloperskim w Opolu - m2 już od 3550 zł brutto!

 

PO DRUGIE: Optymalna lokalizacja

            Kwadrat ulic Wiejska- Ozimska- Witosa- Wygonowa w ciągu ostatnich lat zmienił się w jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic pod względem nowej zabudowy rodzinnej, z dostępem do pełnej infrastruktury socjalnej, drogowej oraz handlowo-usługowej. Wszystko to sprawia, że tamtejsze grunty są najbardziej pożądanymi w całym mieście. Malinowe Osiedle będzie sprawnie skomunikowane z centrum miasta, znajdującym się nieopodal Wojewódzkim Centrum Medycznym, Centrum Handlowym Turawa Park i obwodnicą Opola.

 

PO TRZECIE: Optymalny układ mieszkań

            Zaprojektowane w nowoczesnym stylu mieszkania Malinowego Osiedla to wzorowa aranżacja wnętrz, ergonomiczny rozkład przestrzeni i starannie obmyślone doświetlenie naturalnym światłem dziennym. Wzbogacone o spiżarnie, garderoby, kuchnie z oknem i wygodne piwnice mieszkania stworzone zostały z myślą o komforcie przyszłych lokatorów.

            To jednak nie wszystko - jeśli układ mieszkania nie do końca zadowala klienta, ma on pełną możliwość zaplanowania optymalnego rozwiązania dla siebie i swojej rodziny. Każdy nabywca w miarę rozwiązań konstrukcyjnych na etapie budowy może wziąć udział w ustalaniu ułożenia ścian działowych, rozmieszczeniu punktów instalacji elektrycznej czy instalacji wodnokanalizacyjnej. Ale co najważniejsze - jeżeli zmiany nie przekraczają założonego zakresu robót, klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów!

 

 

PO CZWARTE: Ogródki, tarasy i antresole

            Właśnie teraz klient ma możliwość optymalnego wyboru. Miłośnicy przebywania na łonie natury mogą znaleźć idealne dla siebie lokale parterowe z ogródkami, osiągającymi powierzchnię nawet 50 m2. Przyszli lokatorzy mieszkań znajdujących się na 1 i 2 piętrze zaczerpnąć świeżego powietrza będą mogli na eleganckich tarasach, a amatorzy poddasza z pewnością zakochają się w dużych bezczynszowych antresolach, które są znamiennym elementem całego projektu, a ich powierzchnia dochodzi nawet do 40 m2!

 

PO PIĄTE: Bezpieczeństwo

            Wybierz mieszkanie w Malinowym Osiedlu, a z pewnością Twoja rodzina będzie czuła się bezpiecznie. Nie tylko dlatego, że niedaleko znajduje się Wojewódzkie Centrum Medyczne. Nie będziesz też musiał drżeć o swoje pociechy, wychodzące bawić się na podwórko – z myślą o ich bezpieczeństwie na terenie Malinowego Osiedla powstanie dobrze wyposażony plac zabaw, a całość posesji zostanie ogrodzona.

 

PO SZÓSTE: Dużo zieleni

            Ważnym elementem każdej inwestycji REMBUD jest zieleń, dzięki której wzniesione przez firmę osiedla wyraźnie kontrastują od przygnębiająco szarych blokowisk. Podobnie będzie w przypadku Malinowego Osiedla. Ponad 30% hektarowej działki będą stanowić tereny zielone. Z myślą o uprzyjemnieniu życia przyszłym mieszkańcom powstaną balkony kwiatowe, możliwe będzie także dowolne zaaranżowanie dużych ogródków przynależnych do lokali parterowych.


PO SIÓDME: Gwarancja bezpieczeństwa po podpisaniu umowy

            Firma REMBUD nie tylko zapewnia rękojmię na zakupione mieszkanie, ale idzie krok dalej niż wielu innych deweloperów i udziela na ten zakup gwarancji. W ten sposób dobrowolnie zobowiązuje się udzielić serwisu na wszelkie powstałe usterki, nawet drobne zarysowania czy cieknący kaloryfer.

            Co więcej, gdyby nagle zmieniła się sytuacja finansowa klienta, który podpisał umowę i wpłacił już wiele rat, firma REMBUD jest gotowa bez żadnych kar rozwiązać umowę i oddać wszystkie wpłacone przez niedoszłego nabywcę pieniądze.

 

PO ÓSME: Rzetelny inwestor i generalny wykonawca – REMBUD

            Działka, na której budowane będzie Malinowe Osiedle, nie jest obciążona wysokim kredytem dewelopera, co wynika z dobrej kondycji finansowej firmy REMBUD - wykonawcy i inwestora w jednym. Ponadto, dzięki wykorzystaniu własnej firmy budowlanej, przy budowie wcześniejszych osiedli firma REMBUD nie zanotowała poślizgu w terminie oddania ich do użytku. Działająca od 1994 roku firma REMBUD ma na swoim koncie około 350 wybudowanych i sprzedanych realizacji, w tym m.in. 26 budynków w zabudowie szeregowej w rejonie ulic Borysławskiej i Nowogródzkiej, budynki w zabudowie bliźniaczej w rejonie ulicy Wrocławskiej oraz budynek wielorodzinny przy ulicy Mieleckiego. Flagowe inwestycje grupy REMBUD to bezspornie Osiedle Słoneczne, Osiedle Słoneczne II i powstające już Słoneczne Tarasy.

            Wszystko to sprawia, że klienci chętnie kupują mieszkania od Inwestora; wiedzą, że nie spotkają ich żadne przykre niespodzianki, a budowa zostanie ukończona w deklarowanym terminie.

 

 

REMBUD I Sp. z o.o. sp. kom. Malinowe Osiedle(©) 2012 | Created by: NetLander.Pl