REMBUD I Sp. z o.o. sp. kom.

Firma Stanisława Kozdrowskiego to znana i ceniona marka na opolskim rynku budowlanym i mieszkaniowym. Potwierdza to m.in. nagroda- Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji przyznany w 2011r. przez Opolską Izbę Gospodarczą w Opolu.

Inwestor i generalny wykonawca jest jego niewątpliwym atutem w tej branży. Natomiast zadowolenie Klientów powoduje, iż stawia kolejne budynki wielorodzinne.

W Opolu zrealizował wiele inwestycji, min.: 26 budynków w zabudowie szeregowej w rejonie ulic Borysławskiej i Nowogródzkiej; budynki w zabudowie bliźniaczej w rejonie ulicy Wrocławskiej oraz budynek wielorodzinny przy ulicy Mieleckiego.

Flagową inwestycją firmy jest niewątpliwie Osiedle Słoneczne 1 i Osiedle Słoneczne 2, oraz oddane w ubiegłym roku Słoneczne Tarasy znajdujące się w bliskim sąsiedztwie Osiedla Słonecznego 1 i 2. Nasza najnowsza propozycja to Malinowe Osiedle, którą obecnie możemy Państwu zaprezentować.

Natomiast w trakcie realizacji są Słoneczne Tarasy znajdujące się w bliskim sąsiedztwie Osiedla Słonecznego 1 i 2. Nasza najnowsza propozycja to Malinowe Osiedle, którą obecnie możemy Państwu zaprezentować.

 

 

REMBUD I Sp. z o.o. sp. kom. Malinowe Osiedle(©) 2012 | Created by: NetLander.Pl